PRZETARG NIEOGRANICZONY (2 ZADANIA) - Remont dźwigów osobowych
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych dźwigów osobowych (wind) w budynkach mieszkalnych SM ,,Słoneczne Wzgórze” w Kielcach.
Zadanie I - Remont kabiny dźwigu w budynku wielorodzinnym – 1 szt.
Budynek: ul. Ćwiklińskiej 9 kl. IV
Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- Oklejenie kabiny laminatem: kolor laminatu do uzgodnienia, wykończenie listwami z blachy nierdzewnej.
- Montaż lustra oraz poręczy w kabinie.
- Wymiana cokołu dolnego (blacha nierdzewna).
- Wymiana boczków kabiny z okleiną.
- Wymiana podłogi i wykładziny.
- Wymiana kasety dyspozycji na antywandalową.
- Wymiana oświetlenia na energooszczędne/LED.
- Skręcenie kabiny z zewnątrz, od strony szybu.
- Wywóz i utylizacja odpadów.
- Zapewnienie nadzoru nad robotami montażowymi.
- Regulację i próby dźwigu po remoncie.
- Protokólarne przekazanie firmie konserwującej.
Zadanie II - Wymiana drzwi szybowych półautomatycznych łącznie z kasetami wezwań.
Budynek:
- ul. Ćwiklińskiej 7 kl. III - 9 szt.
- Ćwiklińskiej 9 kl. IV - 7 szt.
- Zapolskiej 23 kl. III - 9 szt.
Oferent jest zobowiązany do zapoznania się z zakresem i warunkami robót po przez wizję lokalną i dokonać oszacowania i wyceny na zrealizowanie całości zadania.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu rzeczowego robót po rozstrzygnięciu przetargu, w momencie podpisywania umowy, prowadzonych prac.
Wszystkie roboty będą wykonywane pod nadzorem technicznym osób uprawnionych w danym zakresie.
Uprawniony do kontaktów z oferentami – Jacek Snopek / Wiesław Wrzecionek w godz. 800 do 1400 tel. 41 331-13-57 w 24, 25.
SIWZ, szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.
Składanie ofert.
Ofertę na Załączniku Nr 1 należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:
Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze” w Kielcach
ul Orzeszkowej 4
Remont dźwigów w budynkach wielorodzinnych.
Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 05.08.2026 r. do godz. 830.
- Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
- Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.
Oferent zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 15 000,00 zł. w terminie do dnia 05.08.2026 r. do godz. 830 na konto Spółdzielni: Bank
Otwarcie ofert.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5.08.2026r. o godz. 1100 w siedzibie Zamawiającego
Pliki do pobrania:
1. Specyfikacja SWIZ:
2. Wzór oferty:
3. Wzór umowy:

